Przekazujemy nowe mieszkania z satysfakcją gwarantowanej jakości

Opis inwestycji SOŁTYSOWICE

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną, nową inwestycję, realizowaną na wrocławskich Sołtysowicach!

To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania blisko centrum Wrocławia i jednocześnie doceniających pewne oddalenie od głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, CH Korona, szkoły i przedszkola. Dodatkową atrakcyjność lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo Lasu Sołtysowickiego, sprzyjajace relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

W ramach inwestycji powstanie 9 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W części z nich na poziomie parteru zaprojektowano lokale usługowe. Powierzchnie lokali mogą być w dowolny sposób łączone bądź dzielone w zależności od potrzeb przyszłych nabywców.


Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 116 i 119:
  • autobusem 116 dojazd do pl. Grunwaldzkiego – 20 minut (możliwość przesiadki na pl. Kromera lub przy szpitalu na ul. Koszarowej i dojazd do centrum miasta 25 minut),
  • autobusem 119 dojazd do zachodniej części Wrocławia poprzez ul. Kasprowicza, (możliwość przesiadki na ul. Żmigrodzkiej do tramwaju – dojazd do centrum) ul. Osobowicką, Most Milenijny, Nowy Dwór, Muchobór Wielki, ul. Hallera, ul. Blacharska.
W odległości 700 metrów od inwestycji znajduje się stacja PKP skąd można dojechać szynobusem do Dworca Głównego oraz CH Korona gdzie znajduje się węzeł komunikacyjny (linia D, N, 128, 130, 131, 141, 147, 331) z którego można dojechać niemalże do wszystkich części miasta.

Sołtysowice - Budynki D oraz E


W kolejnym, III etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach wybudujemy dla Państwa dwa budynki, oznaczone roboczo jako „D” i „E”. W każdym z nich powstanie 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 85 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, część z nich to typowe loggie. Nowe budynki, podobnie jak już zrealizowane, to obiekty sześciopiętrowe. Dostęp do mieszkań w budynku „D” obsługiwany jest poprzez jedną klatką schodową, natomiast budynek „E” to budynek dwu-klatkowy. Komfortową komunikacje pionową w budynkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej obu budynków znajdować się będą garaże wielostanowiskowe. W garażu oraz na parterze zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.
Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

Planowany termin przekazywania mieszkań i przenoszenia własności lokali – kwiecień/maj 2015 roku.


Sołtysowice - Budynek C


Budynek „C” to kolejna inwestycja w ramach II etapu przy ul. Sołtysowickiej. W inwestycji mamy do zaoferowania 56 mieszkań, o metrażach od 38 do 63 mkw. Lokale zostały zaprojektowane jako dwu- i trzypokojowe, każde z balkonami. Budynek ten to obiekt sześciopiętrowy, z jedną klatką schodową, z nowoczesną windą, w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowany został garaż wielostanowiskowy. W garażu znajdują się również komórki lokatorskie. Mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.
Na terenie osiedla istnieje plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe i teren zielony.

Planowany termin przenoszenia własności lokali mieszkalnych - czerwiec 2014 roku.

Sołtysowice - Budynek B


Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B, w którym zrealizowaliśmy łącznie 108 mieszkań, o metrażach od 35 do 63 mkw.


Sołtysowice - Budynek A


W budynku A, od którego rozpoczęliśmy budowę zrealizowaliśmy łącznie 78 mieszkań, o metrażach od 38 do 79 mkw.

Obecnie wszystkie mieszkania zostały sprzedane.
W naszej ofercie w budynku A posiadamy jeszcze gotowe lokale usługowe o metrażach od 66 do 108 mkw. W garażu podziemnym mamy również do dyspozycji miejsca postojowe.

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego w standardzie "Pod Klucz" za dodatkową dopłatą 300 zł/mkw.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą mieszkań

Lokalizacja Inwestycji

Galeria - Sołtysowice (Budynek D oraz E)

Aktualny stan budowy na zdjęciach:Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice

Galeria - Sołtysowice (Budynek B oraz C)

Aktualny stan budowy na zdjęciach:Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice

Galeria - Sołtysowice (Budynek A)

Aktualny stan budowy na zdjęciach:Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice Inwestycja Sołtysowice